Cvičná firma PRÚTY, s. r. o. z Levoče žne úspechy aj za hranicami Slovenska!

V dňoch 29. – 31. marca 2011 sa cvičná firma PRÚTY, s. r. o., ktorá už piaty rok pracuje v SOŠ pre žiakov so zrakovým postihnutím internátnej v Levoči zúčastnila prestížneho medzinárodného podujatia – 17. ročníka Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem v Prahe. V tomto roku sa veľtrhu zúčastnilo 185 cvičných firiem zo 16 štátov Európy – Albánska, Bulharska, Belgicka, Českej republiky, Talianska, Chorvátska, Litvy, Maďarska, Nemecka Poľska, Rakúska, Rumunska, Ruska, Slovenska, Švédska a Veľkej Británie.

Čítať ďalej...

14. ročník veľtrhu cvičných firiem v Žiari nad Hronom

Na základe pozvánky Súkromnej obchodnej akadémie v Žiari nad Hronom sa naša cvičná firma zúčastnila v dňoch 8. – 9. marca 2010 v poradí už 14. ročníka veľtrhu cvičných firiem v Žiari nad Hronom.

Čítať ďalej...

10. medzinárodný veľtrh cvičných firiem v Bratislave

V dňoch 26. – 28. 11. 2007 sa v Bratislavskom kultúrnom a informačnom stredisku (PKO) v Bratislave otvorili brány dvoch zaujímavých a priam veľkolepých podujatí.

Prezentačná prehliadka výrobkov a služieb žiakov stredných odborných škôl známa pod názvom JUVYR vytvára priestor odborným školám, aby verejnosti ukázali, čo dokážu. Ukazuje, ako vyrastajú budúci šikovní a spoľahliví remeselníci, kaderníci, stolári, murári, inštalatéri...

A to druhé podujatie je MVCF – Medzinárodný veľtrh cvičných firiem, ktorý zasa dovoľuje budúcim podnikateľom, aby sa stretli so živými zákazníkmi zoči–voči.

Čítať ďalej...

9. ročník veľtrhu cvičných firiem

Zúčastnili sme sa 9. ročníka Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem. V celkovom hodnotení sme sa umiestnili na 16. mieste.

Čítať ďalej...

Návšteva veľvyslanca Spojených Štátov Amerických

Dňa 19. mája 2006 navštívil našu školu veľvyslanec USA na Slovensku, pán Rodolphe M. Vallee. Čo odkázal zamestnancom cvičnej firmy?

Čítať ďalej...